Tüketici Elektroniği » Akıllı Ev Aletleri

Görseller Yükleniyor
Roidmi Eve Plus Robot SüpürgeRoidmi Eve Plus Robot SüpürgeRoidmi Eve Plus Robot SüpürgeRoidmi Eve Plus Robot SüpürgeRoidmi Eve Plus Robot SüpürgeRoidmi Eve Plus Robot SüpürgeRoidmi Eve Plus Robot Süpürge
 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Fiyat Düşünce Bana Bildir
 • Alarm Listenize Ekleyin
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Ödeme

kibrisbilgisayarcim.com

WhitehatComputer bünyesinde kibrisbilgisayarcim.com olarak kurulduk. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak firmamızı online alışveriş platformlarına taşıdık. Siz müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet garantisi sunmaktayız.

Ne İş Yapıyoruz?

kibrisbilgisayarcim.com firmamız Kıbrıs Girne’de bulunmaktadır. Hem online hem de yüz yüze alışveriş imkanımız bulunmaktadır. Bünyesinde bulunduğumuz WhitehatTrading LTD. şirketi 2011 yılından beri hizmet vermektedir. Şirket uzun yıllardır teknolojik ürün satışı yapmaktadır. kibrisbilgisayarcim.com olarak teknolojiKıbrıs ürünleri satışı yapmaktayız.

Firmamızda pek çok çeşitte ürünümüz bulunmaktadır. Amacımız Kıbrıs’ta da online alışveriş yapmayı alışkanlık haline getirmektir. Ayrıca müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak güvenilir bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Nasıl Hizmet Veriyoruz?

Müşterilerimiz kibrisbilgisayarcim.com internet sitemiz üzerinden ürünlerimize ulaşabilir. Ürünlerimiz piyasadaki fiyatlar ile neredeyse aynı ücretlendirmeye sahiptir. Müşterimiz sipariş verebilmek için öncelikle siteye üye olmalıdır.

Üye girişi yapıldıktan sonra istenen ürün satın alınabilir. Ürünlerimiz Girne, Lefkoşa, Güzelyurt, Lefke, Mağusa bölgelerine kargolanabilir. Müşterilerimize henüz ülke dışına hizmet vermemekteyiz. Kıbrıs Laptop ve diğer tüm teknolojik ürünlerimiz hasarsız olarak teslim edilmektedir.

Satın alınan üründe aynı gün kargo seçeneğimiz bulunmaktadır. Ancak müşterinin bu isteğini belirtmesi gerekir. Aksi bir durumda ürünlerimiz 2 – 3 gün içerisinde kargoya verilmekte ve daha sonra yine 3 gün içerisinde müşteriye ulaştırılmaktadır. Cumartesi günleri kargo firmaları çalışmaz. Bu nedenle kargolama da yapılmamaktadır.

kibrisbilgisayarcim.com olarak müşterilerimize güvenilir hizmet garantisi vermekteyiz. Ancak kargo teslimat sürecinde ürünler hasar görebilir. Müşteri kargo teslim formunu imzalamadan ürününü incelemelidir. Hasarlı bir paket tespit edildiğinde tutanak tutulmalıdır. Ürün firmamız tarafından değiştirilecektir.

Neler Satıyoruz?

kibrisbilgisayarcim.comonline sitemizde teknolojik ürün satışı yapmaktayız. Teknolojiyi yakından takip ediyor ve yeni çıkan ürünleri satışa sunuyoruz. Firmamız Roidmi eve plusgibi son dönemlerde popüler olan markaların satışlarını da yapmaktadır. Ürün kategorilerimiz:

·         Bilgisayar

·         Gaming Ürünler

·         Bilgisayar Bileşenleri

·         Ağ Ürünleri

·         Çevre Birimleri

·         Telefonlar

·         Baskı Çözümleri

·         Tüketici elektroniği

 

Müşterilerimizin aradığı ürünlere kolayca ulaşabilmesi için ayrıntılı kategori sistemine sahibiz. Ayrıca kibrisbilgisayarcim.com üzerinden ürün arama da yapabilirsiniz. Sitemizde görmek istediğiniz ürünleri ya da geliştirilmesini istediğiniz özelliklerimizi bize iletişim formu doldurarak gönderebilirsiniz. İstek ve düşüncelerinizi değerlendireceğiz.

 

Roidmi Eve Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Vacuum & Mop Süpürge

 

Süpürme teknolojilerindeki yenilikçi bakış açısıyla kullanıcılardan tam not alan Roidmi, robot süpürge modelleriyle dikkat çekiyor. Farklı uygulamaların entegre şekilde kullanıldığı robot süpürgeler üreten marka, Roidmi Eve Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Vacuum & MOP Süpürge ile benzersiz bir temizlik deneyimi yaratıyor. Yeni nesil süper toz toplama teknolojisini sizinle buluşturan Roidmi, ev temizliğini daha hijyenik ve pratik hâle getiriyor.

Kesintisiz Temizlik

Güçlü 32-bit 4 çekirdekli işlemciyle çalışan Roidmi Eve Plus Vacuum MOP Akıllı Robot Süpürge, kesintisiz temizlik imkânı sunuyor. Temizlik yaparken haznesi dolduğunda da çalışmaya devam eden cihaz, sizin müdahale etmenize gerek kalmadan şarj istasyonuna gidebiliyor. Ürün toz haznesini otomatik olarak istasyona aktardıktan sonra süpürmeye devam ediyor.

2700 Pa vakum gücüne sahip süpürge 50 W elektrik kapasitesinden yararlanıyor. Cihaz istasyonla birlikte kullanımda ise 850 W güç ortaya koyuyor. 250 mL hacimli biyonik su tankını bünyesinde barındıran ürün ıslak yüzey temizliğinde de istediğiniz sonuçları elde etmeniz için ideal.

4. Nesil Lazer Tarama Sistemi

Roidmi Eve Plus’ta 4. nesil lazer tarama sistemi bulunuyor. Süper algılama, hassas tarama ve haritalama olanağı yaratan sistem, oturduğunuz yerden ev temizliğinin keyfine varmanızı sağlıyor. Cihaz akıllı yüzey algılama fonksiyonu sayesinde emiş gücünü zemine göre otomatik olarak ayarlıyor. Böylece pil ömrü maksimum seviyeye çıkıyor.

Öte yandan süpürgede yer alan derinlik algılama sensörü de son derece işlevsel. Boşluğu ayarlayarak cihazın merdiven, masa benzeri yerlerden düşmesinin önüne geçen ilgili sensör, üst seviye performansa katkıda bulunuyor.

Engel Tanımayan Üstün Performans

Roidmi’nin kullanıcıların her geçen gün farklılaşan gereksinimlerinden yola çıkarak ürettiği süpürge otomatik şarj ünitesiyle önemli bir rekabet avantajına sahip. Şarjı tamamen bitmeden otomatik park sensörünün yardımıyla şarj istasyonuna dönen cihaz bir nevi enerji depoluyor. Model eğer temizlik bitmemişse şarj olduktan sonra süpürme işlemine kaldığı yerden devam ediyor.

Eve Plus, 2 cm’lik engel tanıma becerisiyle evlerdeki eşikleri aşmakta hiç zorlanmıyor. Evinizin farklı bölümlerindeki eşikleri açarak engel tanımayan üstün performans sergileyen ürün, sizi yarı yolda bırakmıyor. Ürün sürdürülebilir temizlik performansını destekleyecek donanımda tasarlanıyor.

Akıllı Teknolojilerden Yararlanın

Roidmi Eve Plus Vacuum MOP Akıllı Robot Süpürge, akıllı telefonlarda kullanılabilen uygulama üzerinden temizlik alan kontrolüne imkân tanıyor. Uygulama aracılığıyla komut vererek evinizin herhangi bir bölümünü, istediğiniz zamanda süpürebiliyorsunuz.

Akıllı dijital ekran ve toz toplama kanalının yer aldığı toz haznesi, temassız temizliği mümkün kılıyor. Hazne dolduktan sonra temas etmeden torbayı alabiliyorsunuz.

5 Maddede Roidmi Eve Plus’ın Diğer Özellikleri

 • Ozon sterilizasyon özelliğine sahip Roidmi Eve Plus, koku ve mikropları zahmetsizce yok ediyor.
 • 9.8 cm yükseklikte tasarlanan cihaz, ince yapısı sayesinde en dar alanlara bile kolayca ulaşmayı başarıyor.
 • 2’si 1 arada süpürge ve 250 mL biyonik tank tozları suya hapsetmenizi sağlıyor.
 • Modeldeki mesafe ayarlama sensörü engelleri önceden fark ederek temizlikte üstün sonuçlara ulaşmanızı kolaylaştırıyor.
 • Uygulama Sanal Duvarı vasıtasıyla alan tespiti yapan ürün, süpürme, vakumlama ve paspas işlevlerini yerine getirebiliyor.

Teknik Özellikler

 • Ağırlık: 3.6 + 2.7 kg
 • Önerilen temizlik alanı: 250 m2
 • Lityum pil kapasitesi: 5200 mAh
 • Toz haznesi türü: 2’si 1 arada toz haznesi + istasyon haznesi
 • Toz haznesi kapasitesi: 0.3 + 3 L

İnsan gücüne ihtiyaç duymadan etkin temizlik için tasarlanan Roidmi Eve Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Vacuum & MOP Süpürge, evinizdeki odaları otomatik biçimde tanımlıyor. Her oda için farklı zaman aralıkları belirlemenizi mümkün hâle getiren ürün, Google Asistan ve Amazon Alexa ile entegre kullanım avantajı sunuyor.

 

 

 
 

- EVE PLUS Temizlik yaptıktan sonra, toz haznesi dolsa bile çalışmayı bırakmaz herhangi bir dış müdahale gerektirmeden şarj istasyonuna giderek, toz haznesini otomatik olarak istasyonuna aktarıp, daha sonra temizlemeye devam eder.
- Düşmeyi önlemek için Merdivenleri Algılayan Akıllı Derinlik Sensörü
- 2700 Pa ile en yüksek vakum gücüne sahip robot süpürgedir.
- Bulunduğu Zemine Göre Vakum Gücünü Ayarlar
- Parke - Halı Ayrımı Yapar
- 2'si 1 Arada Süpürme ve Paspaslama, Ayarlanabilir Su Hacmine Sahip Biyonik 140 ml Tank
- Odaları Otomatik Tanımlama, Bir Odayı Tek Tıklamayla Temizleyin Veya Her Oda İçin Zamanlamaları Ayarlayın
- 6 Uç Sensörü ve 2 cm'lik Engel Tırmanışı, Engebeli Zeminler İçin Uygun
- 4. Nesil Lidar Süper Algılama Hassas Tarama ve Haritalama
- Telefonunuz ile İstediğiniz Alanı İstediğiz Zamanda Temizleyin. Tek Yapmanız Gereken Telefonunuza Dokunmak
- Tüm Şarj Bitmeden Otomatik Park Sensörü ile Şarj Ünitesine Geri Döner
- Süpürmenin İnsan Gücü Olmadan En Etkili Yapılması İçin Tasarlandı
- 10 Saniyede Toz Toplayın
- Sessiz modda Yaklaşık olarak 250 dakika ve 250 metre kare çalışma özelliğine sahiptir.
- 4000 Devir / Dakika Toz Toplama Motoru
- 3L Büyük Koku Giderici Toz Torbası
- Toz Toplama ve Saklama
- Gelişmiş Teknoloji ve Temizlik Çağını Başlatın
- Yüksek Kapasite Sıvı Tankı İle Islak Yüzey Temizliği
- Mesafe Ayarlama Sensörü
- Güçlü 32-bit 4 Çekirdekli İşlemcisi ile Yapay Zeka Teknolojisinde Muadilleri Arasında Lider Olan Roidmi
Eve Plus Gelişi Güzel Bir Rota Yerine Yapay Zeka İle Her Köşe Matematiksel Olarak En Uygun Şekilde Tespit Ederek ,En Etkili ve Tasarruflu Şekilde Temizler.
- Toz Haznesi Dolduktan sonra Toza Temas Etmeden Atabilirsiniz.
- Sesiniz Temizliği Başlatıp Bitirmek İçin Yeterli
- Google Asistan ve Amazon Alexa İle Uyumlu

 
 
 
Ağırlık (kg) 3,6
Aşılabilir Engel 20 mm
Boy 120 mm
Çalışma Modu Sayısı 5
Çalışma Süresi 150 dk
Derinlik 355 mm
Emiş Türü Kuru
En 355 mm
EPA/HEPA Filtre Var
Kullanım Alanı Düz Zemin, Halı, Sert Zemin
Pil Tipi Li-ion
Renk Beyaz, Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 50
Siklon Filtre Yok
Su Tankı Kapasitesi (L) 0,14 lt
Şarj Süresi 3 Saat
Teknoloji Akıllı Telefon ile Kontrol
Toz Kapasitesi 3 lt
Bankalara özel taksit seçenekleri :

VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
0.00 TL
2 X
-
0.00 TL
3 X
-
0.00 TL
4 X
-
0.00 TL
5 X
-
0.00 TL
6 X
-
0.00 TL
7 X
-
0.00 TL
8 X
-
0.00 TL
9 X
-
0.00 TL
10 X
-
0.00 TL
11 X
-
0.00 TL
12 X
-
0.00 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
0.00 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Garanti Şartları

Kibrisbilgisayarcim.com web sitemiz üzerinde satışı yapılan ürünlerin tümü üretici firma ya da sağlayıcı firmaların garantisi altındadır. Sizlere sunacağımız ürün ve hizmetlerde maksimum memnuniyetinizi sağlayabilmek için, uzun süre sorunsuz kullanabileceğiniz yüksek kaliteli markalarla ve olası sorunlarda en hızlı ve etkili desteği sağlayan üretici ve sağlayıcılarla çalışırız.

Tüm destek ve servis ihtiyaçlarınızda, siz değerli müşterilerimizin temsilcisi olarak gerekli koordinasyonu sağlamada rol alırız.

Kargo ve İade

Kargo paketinizi sağlam şekilde teslim aldığınızdan emin olmadan kargo formuna imza atmayınız. Lefkoşa, Girne bölgelerine teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içerisinde; Güzelyurt, İskele, Lefke, Mağusa bölgelerine teslimatlarımız ise ( kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye göre taahhüt ettiği teslim süresi değişebilmektedir ) 2-3 gün içinde yapılır. Lütfen kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden Kibrisbilgisayarcim.com sorumlu değildir. Eğer kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Herhangi bir problem olduğunu düşünmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. ( Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Kibrisbilgisayarcim.com ( Whitehat Trading LTD. ) 'a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir. ) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır. Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık ve darbeli olduğunu farkettiyseniz ve üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Sipariş Kargoya Verilişi

Aynı Gün Kargo - ibaresi bulunan ürünler;

Hafta içi saat 16:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi günleri kargo firmaları çalışmadığından cumartesi günleri kargolama yapılamamaktadır.

Aynı Gün Kargo - ibaresi bulunmayan ürünler;

Bu ürünler temin edilme sürelerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Tüm kargolanan ürünler bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak 1-3 iş günü içinde elinize ulaşacaktır.


slot sitelericasino sitelerideneme bonusu veren siteleren iyi casino siteleri

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.