Tüketici Elektroniği » Robot Süpürgeler

Görseller Yükleniyor
ROİDMİ EVAROİDMİ EVAROİDMİ EVAROİDMİ EVAROİDMİ EVAROİDMİ EVAROİDMİ EVAROİDMİ EVA
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

From the brand

 

Product Description

self-cleaning and emptying robot vacuum

Real Hands Free, the Roidmi EVA is definitely a big one. This is because it not only has the function of sweeping the floor, but also the function of collecting dust and cleaning mopping cloth automatically.

self emptying self cleaning

Auto-Emptying. Automatic dust emptying means no more manually emptying the robot dustbin. The Empty Wash Fill dock pulls dust into its 3 L dust bag, suitable for up to 60 days of cleaning.

* Actual emptying interval will depend on user habits and environmental factors.

Self-Cleaning. With a self-cleaning design, the Empty Wash Fill dock cleans itself, too, For even easier maintenance. As the mop cleaning roller moves, it also pushes dirty water into the drain, where it can be pulled into the dirty water tank.

Plan the zoning sweep

Customizable Cleaning with Comprehensive App Control. And now, you can view your home with a map. Using your furniture, EVA automatically recognizes bedrooms, living rooms, dining rooms, and bathrooms and will recommend the right Cleaning mode for each room. Use virtual No-Go Zones, Invisible Walls, and No-Mop Zones to stop your robot from where you don't want it to go. Schedule your clean by time and rooms. Bring the most intelligent and thoughtful cleaning experience.* Only support 2.4G WiFi.

How to connect to the App?

1.Scan the QR code below, or search for "roidmi cleaner" in the App store to download and install the app.

2.Sign in.

3.Click "+" at the upper right on the app's homepage to add the device.

4.Select the robot cleaner from the device list.

5.Enter the wifi password, and please make sure that your wifi is 2.4Ghz.

6.Long press the Sopt and Power buttons on the robot cleaner.

7.Follow the instructions and click the button to set up the wifi with the connection name ROIDMI-ROBOT_XXX on the phone.

8.After the connection is successful, return to the App interface and wait for the connection to succeed.

The video is demonstrated in the main image video above.

online ota
 
 
 
 

Product information

Bankalara özel taksit seçenekleri :

VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
15,025.50 TL
2 X
7,756.91 TL
15,513.83 TL
3 X
5,201.33 TL
15,603.98 TL
4 X
3,953.58 TL
15,814.34 TL
5 X
3,172.48 TL
15,862.42 TL
6 X
2,683.30 TL
16,099.82 TL
7 X
2,302.12 TL
16,114.85 TL
8 X
2,048.16 TL
16,385.31 TL
9 X
1,827.27 TL
16,445.41 TL
10 X
1,665.58 TL
16,655.77 TL
11 X
1,516.89 TL
16,685.82 TL
12 X
1,410.52 TL
16,926.23 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
15,025.50 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Garanti Şartları

Kibrisbilgisayarcim.com web sitemiz üzerinde satışı yapılan ürünlerin tümü üretici firma ya da sağlayıcı firmaların garantisi altındadır. Sizlere sunacağımız ürün ve hizmetlerde maksimum memnuniyetinizi sağlayabilmek için, uzun süre sorunsuz kullanabileceğiniz yüksek kaliteli markalarla ve olası sorunlarda en hızlı ve etkili desteği sağlayan üretici ve sağlayıcılarla çalışırız.

Tüm destek ve servis ihtiyaçlarınızda, siz değerli müşterilerimizin temsilcisi olarak gerekli koordinasyonu sağlamada rol alırız.

Kargo ve İade

Kargo paketinizi sağlam şekilde teslim aldığınızdan emin olmadan kargo formuna imza atmayınız. Lefkoşa, Girne bölgelerine teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içerisinde; Güzelyurt, İskele, Lefke, Mağusa bölgelerine teslimatlarımız ise ( kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye göre taahhüt ettiği teslim süresi değişebilmektedir ) 2-3 gün içinde yapılır. Lütfen kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden Kibrisbilgisayarcim.com sorumlu değildir. Eğer kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Herhangi bir problem olduğunu düşünmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. ( Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Kibrisbilgisayarcim.com ( Whitehat Trading LTD. ) 'a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir. ) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır. Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık ve darbeli olduğunu farkettiyseniz ve üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Sipariş Kargoya Verilişi

Aynı Gün Kargo - ibaresi bulunan ürünler;

Hafta içi saat 16:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi günleri kargo firmaları çalışmadığından cumartesi günleri kargolama yapılamamaktadır.

Aynı Gün Kargo - ibaresi bulunmayan ürünler;

Bu ürünler temin edilme sürelerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Tüm kargolanan ürünler bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak 1-3 iş günü içinde elinize ulaşacaktır.


Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.