Tüketici Elektroniği » VR

Görseller Yükleniyor
MACROBOT OCULUS QUEST LİNK KABLOSU 5MT , 5GBPS USB 3.2 HIZLI VERİ AKTARIMI , HIZLI ŞARJ USB-C , QUEST 2 UYUMLUMACROBOT OCULUS QUEST LİNK KABLOSU 5MT , 5GBPS USB 3.2 HIZLI VERİ AKTARIMI , HIZLI ŞARJ USB-C , QUEST 2 UYUMLUMACROBOT OCULUS QUEST LİNK KABLOSU 5MT , 5GBPS USB 3.2 HIZLI VERİ AKTARIMI , HIZLI ŞARJ USB-C , QUEST 2 UYUMLUMACROBOT OCULUS QUEST LİNK KABLOSU 5MT , 5GBPS USB 3.2 HIZLI VERİ AKTARIMI , HIZLI ŞARJ USB-C , QUEST 2 UYUMLUMACROBOT OCULUS QUEST LİNK KABLOSU 5MT , 5GBPS USB 3.2 HIZLI VERİ AKTARIMI , HIZLI ŞARJ USB-C , QUEST 2 UYUMLU
 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Fiyat Düşünce Bana Bildir
 • Alarm Listenize Ekleyin
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Ödeme

Macrobot Meta/Oculus Quest 2 Bağlantı Kablosu
5mt 5Gbps USB 3.2 Hızlı veri aktarımı , Hızlı Şarj USB-C

OCULUS QUEST 2 VE QUEST UYUMLU

 • Meta/Oculus Quest 2 ve Quest için üretilmiş 5MT uzunluğunda ; 5Gbps'e kadar veri aktarım hızına sahip macrobot marka Oculus Quest 2 Link kablosudur.
 • Bilgisayarınızın ekran kartını kullanarak ; PC-VR oyunlarını Oculus Quest 2 sanal gerçeklik gözlüğünüzde oynamanızı sağlar.

UZUN VE HIZLI

 • Bu kablo Meta/Oculus Quest 2 cihazı için özellikle üretilmiştir.5mt uzunluğu,sağlam ve esnek yapısı ile en iyi sanal gerçeklik deneyimini sunar.
 • USB 3.2 gen1 destekleyen bu kablo bilgisayarınızın performansına bağlı olarak ; 5Gbps hıza ulaşabilir.Bu Quest 2'nin gereksinim duyduğu veri transferi 5 katından fazladır.

SIFIR LAG / GÜVENLİ KULLANIM

 • Kablonuzu gözlüğünüze sabitlemenizi sağlayan koruyucu bant ile gelen bu kablo oyun oynarken lag'i 0'a indirir.
 • Aynı anda ve transferi ve şarj özelliği vardır.Siz oyununuzun keyfini sürerken;bir yandan gözlüğünüz şarj olur.Meta/Oculus Quest 2'nin kesintisiz bir buçuk saat olan oyun oynama süresini 5 - 6 saate çıkartır.

USB-A / USB-C

 • Bilgisayara bağlanan ucu USB-A , Meta/Oculus Quest 2'ye bağlanan ucu USB-C'dir.
 • Oculus Link , SteamVR , SideQuest ile sorunsuz şekilde çalışır.
 • Kaliteli,spiral koruma katmanı ile üretildiği için dayanıklıdır.USB-C Ucunu yapabileceğiniz ani hareketlere karşı korumanızı sağlayan 2 adet güvenlik bandıyla birlikte gelir.Aynı zamanda hafif ve esnektir.

Macrobot Meta/Oculus
Quest 2 Bağlantı Kablosu
5mt 5Gbps USB 3.2

KORUYUCU BANT İLE
GÜVENLİ KULLANIM

Kablonuzu beraberinde gelen koruyucu bant
ile kolayca Quest 2'ye sabitleyin.Kablonuzun
usb-c ucunun zarar görmesini engelleyin.

Meta/Oculus Quest 2 Uyumlu

Rtx 2060 ve üstü ekran kartı modelleri ile kulanılması önerilir.

 

Macrobot Meta / Oculus Quest 2 Uyumlu Bağlantı Kablosu / Oculus Quest 2 Link Cable

 • Oculus Quest 2 ve Quest için üretilmiş 5MT uzunluğunda ; 5Gbps USB 3.2 veri aktarım hızına sahip Quest 2 Link kablosudur.
 • Yüksek kaliteli , katmanlı korumaya sahip bu kablo ; iki adet koruma bantı ile gelir ve kablo bu bantlar ile gözlüğe sabitlendikten sonra kullanılır.
  Bu sayede kablonun Usb-C ucunu ; sanal gerçeklik içinde yapacağınız ani hareketlere karşı korur.
 • Oculus Quest 2 ve Quest sanal gerçeklik gözlüğünüzü bilgisayarınıza bağlamanızı (PC-VR) ve böylece çok çeşitli oyunları oynamanızı sağlar.
 • 5Gbps'e kadar yüksek hızlı veri aktarımını desktekleyen bu kablo ile bilgisayarınızdaki VR oyunlarını Oculus / SteamVR / SideQuest üzerinden ; kesintisiz , keyifle oynayabilirsiniz.
 • Cep Telefonları , bilgisayar ve diğer USB aygıtları için ; USB uzatma kablosu olarakta kullanılabilinir.
 • Aynı hem veri transferi hemde şarjı destekler.USB 3.0 ve üzeri tüm portlar ile uyumludur.
 •  

KULLANIM DETAYLARI VE UYARILAR

 

 • Airlinkin kapalı olduğundan emin olun : Kabloyu kullanmadan önce Airlink’in kapalı olduğundan emin olun.Eğer önceden Airlink’i Oculus Quest 2 sanal gerçeklik gözlüğünüzde aktive edip kullandıysanız ; kabloyu kullanmadan önce ; bilgisayarınızda Ayarlar kısmından ve Quest 2 gözlüğünüzün içinde ; Ayarlar => Deneysel Özellikler kısmından Airlink’i kapatıp ; bilgisayarınızdaki Oculus uygulamasını ve gözlüğünüzü yeniden başlatmayı unutmayın !
  Aksi halde Quest 2 ; Airlink açık olduğu sürece sadece wireless yayın yaptığı ve kablodan görüntü / veri yollamadığı için ; kablo ile bağlantı kuramazsınız.
 • Kabloyu herzaman koruyucu bant ile kullanın : Kablonuzun sanal gerçeklik gözlüğüne takılan USB-C ucunun ; sanal gerçeklik içindeyken gerçek dünyayı görmediğiniz için ; 5mt’yi aşan ve tüm vücudunuzla yapabileceğiniz ani hareketlerden zarar görmemesi için ;
  kabloyu her zaman koruyucu bant ile Oculus Quest 2 cihazınızın kenarına sabitledikten sonra kullanın.
 • Her zaman USB 3.0 ve üzeri portu kullanın : 5Gbps'e kadar veri transferi yapabilen Macrobot Oculus Quest 2 bağlantı kablosunun düzgün çalışabilmesi için ; sorunsuz çalışan USB 3.0 ve üzeri bir porta ihtiyacı vardır.USB 3.0 ve üzeri portlar kesintisiz olarak 896 Mah elektrik gücü sağlar ve 5Gbps'e kadar veri transferini destekler.Sorunsuz çalışan USB 3.0 portunuz olduğundan emin olun.Bilgisayarınızın portunun düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için ; internetten ücretsiz olan USBDView.exe uygulamasını indirip ; portunuzun USB 3.0 olarak sorunsuz çalışıp çalışmadığını ve kesintisiz (kopmalar yaşamadan) 896 Mah elektrik gücü sağlayıp sağlamadığını kontrol edebilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

 • Marka : Macrobot
 • Renk : Siyah
 • Uzunluk : 5 mt
 • Bağlantı Tipi : USB-C / USB-A
 • Bağlantı Portu : USB 3.0 ve üzeri
 • Uyumlu Aygıtlar : Meta / Oculus Quest 2 , Meta / Oculus Quest , USB-C bağlantılı cep telefonları ve diğer usb aygıtları
Bankalara özel taksit seçenekleri :

VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
1,205.75 TL
2 X
622.47 TL
1,244.94 TL
3 X
417.39 TL
1,252.17 TL
4 X
317.26 TL
1,269.05 TL
5 X
254.58 TL
1,272.91 TL
6 X
215.33 TL
1,291.96 TL
7 X
184.74 TL
1,293.17 TL
8 X
164.36 TL
1,314.87 TL
9 X
146.63 TL
1,319.69 TL
10 X
133.66 TL
1,336.57 TL
11 X
121.73 TL
1,338.99 TL
12 X
113.19 TL
1,358.28 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
1,205.75 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Garanti Şartları

Kibrisbilgisayarcim.com web sitemiz üzerinde satışı yapılan ürünlerin tümü üretici firma ya da sağlayıcı firmaların garantisi altındadır. Sizlere sunacağımız ürün ve hizmetlerde maksimum memnuniyetinizi sağlayabilmek için, uzun süre sorunsuz kullanabileceğiniz yüksek kaliteli markalarla ve olası sorunlarda en hızlı ve etkili desteği sağlayan üretici ve sağlayıcılarla çalışırız.

Tüm destek ve servis ihtiyaçlarınızda, siz değerli müşterilerimizin temsilcisi olarak gerekli koordinasyonu sağlamada rol alırız.

Kargo ve İade

Kargo paketinizi sağlam şekilde teslim aldığınızdan emin olmadan kargo formuna imza atmayınız. Lefkoşa, Girne bölgelerine teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içerisinde; Güzelyurt, İskele, Lefke, Mağusa bölgelerine teslimatlarımız ise ( kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye göre taahhüt ettiği teslim süresi değişebilmektedir ) 2-3 gün içinde yapılır. Lütfen kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden Kibrisbilgisayarcim.com sorumlu değildir. Eğer kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Herhangi bir problem olduğunu düşünmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. ( Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Kibrisbilgisayarcim.com ( Whitehat Trading LTD. ) 'a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir. ) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır. Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık ve darbeli olduğunu farkettiyseniz ve üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Sipariş Kargoya Verilişi

Aynı Gün Kargo - ibaresi bulunan ürünler;

Hafta içi saat 16:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi günleri kargo firmaları çalışmadığından cumartesi günleri kargolama yapılamamaktadır.

Aynı Gün Kargo - ibaresi bulunmayan ürünler;

Bu ürünler temin edilme sürelerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Tüm kargolanan ürünler bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak 1-3 iş günü içinde elinize ulaşacaktır.


Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.